Kurso „Psichologija rinkodaroje, reklamoje ir ryšiuose su visuomene“ treneriai

Life-Coaching-Icon-copy

 

Vytautas Šulcas

Vienas labiausiai patyrusių NLP specialistų Lietuvoje, šias žinias praktiškai taikantis marketinge jau daugiau kaip 10 metų. Straipsnių ciklų „Psichologija reklamoje”, „Psichologija vadyboje” autorius. Daugelio sėkmingų rinkodaros projektų Lietuvoje ir pasaulyje sumanytojas ir realizatorius. Profesionalus derybininkas. Aukštosiose mokyklose dėsto Reklamos inovacijas, Komunikacijos teoriją, Strateginį marketingo valdymą, Neuromarketingą. NLP mokėsi pas beveik visus jo autorius. Turi sutartį su tarptautine NLP bendruomene suteikiančią teisę mokyti NLP Lietuvoje.

 

 

Gintaras Šeputis
Komunikacijos agentūrų asociacijos vadovas, turintis 17 metų patirtį prekės ženklų kūrime, reklamoje ir komunikacijoje. Menų magistras, studijavęs praktinę psichologiją, NLP. Vienas iš dabartinės Multimedia menų katedros (VDA) įkūrėjų. Moderatorius, konsultantas, verslininkas. Praktinėje komunikacijos veikloje taikęs NLP. Pravedęs kelias dešimtis strateginių seminarų įmonėse tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Per 17 metų praktiką yra dirbęs vos ne su visais Lietuvoje žymesniais prekės ženklais.

 

 

Andrius Jarašiūnas
Naujos NLP trenerių kartos Lietuvoje atstovas, kurio kompetencijas patvirtina dviejų tarptautinių organizacijų NLP trenerio licencijos ir įgyvendinti išskirtiniai projektai. Su kolega sukūrė finansinius įgūdžius lavinantis žaidimą „Money Gym“ ir įgyvendino socialinį Asmeninių finansų valdymo įgūdžių lavinimo projektą Lietuvos mokyklose. Autorinė programa „Koučingo vakarai“ buvo pirmieji vakariniai koučingo užsiėmimai ir išaugo į Kauno Koučingo Klubą, kurio nariais ir dalyviais buvo per 5 metus buvo virš 200 žmonių. Organizavo ir skaitė pranešimus tarptautines Koučingo ir NLP konferencijas Lietuvoje. Šiuo metu specializuojasi NLP pritaikymu versle ir verslo procesuose. Išleido keletą knygų apie NLP ir specialų įgūdžių treniruoklį pardavėjams bei derybininkams – 14 prieštaravimų įveikimo strategijų.